Adrian Szatkowski zwycięzcą Menedżera EBL!

Adrian Szatkowski zwycięzcą Menedżera EBL!

Adrian Szatkowski z Kwidzyna (Team2) został zwycięzcą I edycji konkursu Menedżer EBL. Drugie miejsce dla Dawida Juchniewicza z Wrocławia (Casuals), a trzecie - Krystiana Mowińskiego ze Starogardu Gdańskiego.

>> Klasyfikacja generalna

Przed finałami rozgrywek Energa Basket Ligi zapytaliśmy TOP 3 klasyfikacji generalnej, jaki będzie wynik rywalizacji. Tylko laureat wskazał Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp., że zostanie mistrzem Polski. - Tak mi się wydawało, że to jednak Ostrów okaże się lepszy. W finale obwodowi „zrobili” robotę i zapewnili sukces.
Zwycięzca Menedżera Energa Basket Ligi liderem był po fazie zasadniczej, w play-off nie dał się wyprzedzić. - Mimo że miałem bezpieczną przewagę nad grupą pościgową, emocji w decydującej fazie nie brakowało - cieszy się Szatkowski i dodaje: - Z niecierpliwością będę oczekiwał nowego sezonu i startu kolejnej edycji konkursu. Jakoś nie wyobrażam sobie teraz oglądania meczów w telewizji bez dopingowania zawodników, których mam w składzie. To duża frajda, a jak jeszcze można coś wygrać, to satysfakcja jest podwójna.

Załóż klub
zaproś znajomych
wygrywaj nagrody!


ZAREJESTRUJ SIĘ