Nowości w II edycji

Nowości w II edycji

W meczu koszykówki można zdobyć punkt, dwa punkty, ale też rzucić za trzy. Skoro tak to dajmy kapitanowi naszej drużyny zapunktować potrójnie! Jeśli daliśmy najważniejszemu zawodnikowi naszego klubu się wykazać, to czemu nie zrobić tego z rezerwowymi…

KAPITAN x 3
To pierwsza z nowości w nowej edycji konkursu. Nasz kapitan będzie mógł zapunktować - tylko raz i tylko w fazie zasadniczej rozgrywek - potrójnie. Teraz tylko trzeba wybrać kolejkę i ustawić kapitana na linii 6,25 metra.  

ŁAWKA GRA
W konkursie Menedżer EBL punkty dla drużyny zdobywa sześciu zawodników. Tylko raz i tylko w fazie zasadniczej rozgrywek będziecie mogli zsumować punkty wszystkich graczy - tych podstawowych i tych rezerwowych.

HISTORIA KLUBU
W prawej szpalcie pod nazwą drużyny jest przycisk HISTORIA KLUBU. Do tej pory był dla Was prawdziwą kopalnią wiedzy o Waszym zespole. Od nowej edycji będziecie też mogli zdobyć wiedzę o każdym innym zespole i sprawdzić np. kto kiedy użył Kapitan x 3 czy Ławka gra czy wykorzystał już Dziką kartę. Zapewniamy Was, że będziecie tam bardzo często zaglądać.

ZABAWY BUDŻETEM KLUBU
Kupujesz i kupujesz a tutaj nagle nic. Zero. Koniec. Budżet pozostaje nieugięty i musisz sprzedawać, żeby kupować dalej. Wiadomo, regulamin. Od nowego sezonu możesz kupować i kupować i kupować, nie zwracając uwagi na budżet.
No dobra, to teraz czas żeby wrócić na ziemię. Jeżeli w którymś momencie nie zejdziesz do 23 milionów i ten minus w ramce BUDŻET DOSTĘPNY nie zniknie, to zielony guzik ZAKOŃCZ WYBÓR nigdy nie zaświeci się …na zielono.

MINUSOM MÓWIMY STANOWCZE NIE
W regulaminie mamy Statystykę Plus/minus (+/-):
- na plusie 20 i powyżej - plus 4 pkt.,
- na plusie 10 do 19 włącznie - plus 2 pkt.
Było tutaj kiedyś coś z minusami, ale już nie ma. My preferujemy tylko ofensywny styl gry.

ROZBIJAMY BANK W PLAY-OFF
W poprzednim sezonie w fazie Play-off obowiązywały koszykarzy średnie meczowe. Koniec z tym, idziemy na całość, teraz będziemy sumować punkty zawodników po każdym meczu. Play-off to najważniejszy moment w rozgrywkach i tak też niech będzie w Menedżerze EBL. Niech te trzy ostatnie kolejki konkursowe rozpalą emocje i na parkietach, i w Waszych drużynach.

Załóż klub
zaproś znajomych
wygrywaj nagrody!


ZAREJESTRUJ SIĘ