Zasady PLAY-OFF w Menedżerze OBL

Zasady PLAY-OFF w Menedżerze OBL

Konkurs Menedżer OBL nie kończy się po 30. kolejce fazy zasadniczej. Rywalizujemy też w play-off.

>> Klasyfikacja PLAY-OFF

1. Po 30. kolejce można po raz drugi skorzystać z DZIKIEJ KARTY.
Dwa razy w trakcie edycji Uczestnik może skorzystać z tzw. Dzikiej karty. Dzika karta uprawnia do przeprowadzania nielimitowanej liczby transferów bez ponoszenia prowizji. Pierwszy raz Dziką kartę można użyć w fazie zasadniczej sezonu Orlen Basket Liga, czyli między 1 a 30 kolejką. Drugi raz - w fazie Play-off, czyli w kolejkach 31, 32, 33.

2. W 31. kolejce i 32. kolejce limit zawodników z jednego klubu ligowego wynosi 3.

3. W 33. kolejce limit zawodników z jednego klubu ligowego wynosi 5.

4. W 33. kolejce budżet Klubu na zakup zawodników wynosi 25 milionów.

5. W 31. kolejce (ćwierćfinały) rywalizacja w parach trwa do trzech wygranych, a w Menedżerze OBL liczą się wszystkie punkty uzyskane przez zawodnika. Warto więc przewidywać, która z serii może potrwać dłużej.  

6. W 32. kolejce (półfinały) rywalizacja w parach trwa do trzech wygranych, a w Menedżerze OBL wiadomo - liczą się wszystkie punkty uzyskane przez zawodnika.

7. W 33. kolejce oprócz finału pod uwagę brany jest także mecz o 3. miejsce. Finał trwa do czterech wygranych, natomiast mecz o 3. miejsce to tylko dwa spotkania. Również liczą się wszystkie punkty uzyskane przez zawodnika

UWAGA! Faza Play-off ma swoją oddzielną klasyfikację, w której do wygrania są piłka BG4500 oraz zestawy gadżetów od  sponsorów Orlen Basket Ligi.

Załóż klub
zaproś znajomych
wygrywaj nagrody!


ZAREJESTRUJ SIĘ